
Werkschoenen Grisport Constrictor BOA S3
GRISPORT- Voorradig en voor 16.00 uur besteld? Vandaag verzonden
- Vanaf € 85,- lage verzendkosten
- Bezorgen aan huis, afhaallocatie of ophalen
- Sommige artikelen hebben een langere levertijd
Omschrijving
Grisport Constrictor BOA
Deze Constrictor werkschoenen van Grisport zijn laag van model. De schoen is volledig zwart van kleur en is perfect geschikt voor de metaal, transport en de bouw. Hij valt onder de S3 veiligheidsklasse, wat betekent dat de schoen voor bijna alle werkzaamheden geschikt is. De werkschoen heeft een BOA sluiting wat het aan- en uittrekken van de schoen nog gemakkelijker maakt. Ook zorgt dit ervoor dat de schoen de perfecte pasvorm heeft voor uw eigen voeten. De schoenen hebben een gewicht van 660 gram. Ze zijn voorzien van een aantreklusje.
Lage Grisport Constrictor werkschoenen
De bovenkant van deze Grisport werkschoen is gemaakt van Nubuck, dit materiaalsoort kan goed tegen een stootje dus ideaal voor tijdens het werk. Door de Cambrelle voering die de schoen heeft, is de schoen zeer ademend en vochtabsorberend. Uw voeten blijven in deze werkschoenen dus de gehele dag fris. De veiligheidsneus van deze schoen is gemaakt van staal, wat zorgt voor een sterke veiligheid. De VIBRAM zool is gemaakt van TPU/TPU wat een uitstekende veiligheid biedt. Het materiaal van de tussenzoon is kunststof en de inlegzool is uitneembaar. De schoenen zijn anti-slip en antistatisch. Ook zijn ze voorzien van een hielbescherming. Deze werkschoenen zijn verkrijgbaar in maat 39 t/m 47. Door de BOA-sluiting kunt u de schoenen perfect aansluiten op uw voeten voor nog meer comfort tijdens uw werkzaamheden.
Wilt u deze Grisport Horizon schoenen met BOA sluiting graag even bekijken en passen? Of wilt de gehele andere collectie van Grisport even passen? Dan kan dat bij onze werkschoenenwinkel in Bunschoten en daar helpen wij u graag verder! Of bestel de schoenen gemakkelijk via onze Bowork webshop en ontvang ze snel thuis!
Specificaties
SKU | 33266 |
---|---|
Gewicht (in gram) | 660.000000 |
Merk | Grisport |
Model schoeisel | Lage werkschoenen |
Kleur | Zwart Grijs |
Normering | S3 |
Veiligheidsneus | Met stalen neus |
Veiligheidszool | Composiet zool |
Loopzool | TPU/TPU/VIBRAM |
Materiaal schoeisel | Nubuck leer |
Voering | Cambrelle |
Kruipneus | zonder kruipneus |
Eigenschappen | Antistatisch , Perforatiebestendige zool, Metaalvrij |
Geschikt voor beroep | Agrarisch, Automotive, Beveiliging, Bouw, Chemische industrie, Constructie, Elektra, Horeca, Hovenier , Kantoor, Lassen, Logistiek , Metaalbewerker, Medisch, Offshore, Schoonmaak, Schilders, Smid, Stukadoors , Vissers, Voedselindustrie, Zorg |
Collecties | STS |
Indicatie levertijd | 1-2 werkdagen |
Reviews
Schrijf een review
