Snijbestendige werkhandschoenen Safety Jogger Eco Protector 4X44C
SAFETY JOGGER- Koop 2 voor 5,69 (Excl. BTW: 4,70) per stuk en bespaar 5%
- Koop 5 voor 5,24 (Excl. BTW: 4,33) per stuk en bespaar 13%
- bespaar
- Indien voorradig en voor 16.00 uur besteld? Vandaag verzonden
- Vanaf € 125,- excl BTW GRATIS verzending
- Bezorgen aan huis, afhaallocatie of ophalen
- Sommige artikelen hebben een langere levertijd, zie de specificaties voor exacte info
- Wilt u dit product passen? Informeer bij onze winkel naar de voorraadstatus.
Plus- en minpunten
Omschrijving
Snijbestendige werkhandschoenen Safety Jogger Eco Protector 4X44C
De Safety Jogger Eco Protector is de stevigste handschoen uit de Eco-lijn en herkenbaar aan de dubbele nitril coating met zandstructuur. Waar de Procut en Proshield inzetten op fijngevoeligheid, kiest de Protector voor slijtvastheid en grip onder natte en vettige omstandigheden. De 13 gauge voering is wat dikker en steviger, wat de handschoen langer mee laat gaan bij ruw werk.
Dubbele nitril coating voor grip in olie en vocht
De handschoen heeft twee lagen nitril: een gladde basislaag die de voering afsluit en waterafstotend maakt, en daaroverheen een tweede laag met zandstructuur die het contactoppervlak vergroot. Die combinatie geeft betrouwbare grip op natte, olieachtige en vettige werkstukken en beschermt tegelijk tegen oliën, vetten en veelvoorkomende oplosmiddelen. Voor werk in de olie- en gassector, de machinebouw en de automotive is dat precies de eigenschap waar het om draait.
Snijweerstand C en bescherming tegen contactwarmte
De voering combineert HPPE-vezels met gerecycled polyester, glasvezel en elastaan. Glasvezel verhoogt de snijweerstand aanzienlijk, terwijl spandex ervoor zorgt dat de handschoen zich naar de hand vormt. De prestatiecode 4X44C volgens EN 388:2016 betekent: schuurweerstand niveau 4, coupe-test niet van toepassing (X), scheurweerstand niveau 4, perforatieweerstand niveau 4 en snijweerstand niveau C volgens de TDM-methode. Daarnaast is de handschoen getest volgens EN 407:2020 met code X1XXXX, wat bescherming tegen contactwarmte niveau 1 aangeeft – genoeg om een warm onderdeel kort vast te pakken, niet bedoeld voor langdurige hittebelasting.
Comfort tijdens langdurig gebruik
Ondanks het hoge beschermingsniveau blijft de Eco Protector flexibel en prettig om te dragen. De naadloos gebreide voering heeft geen storende naden en de elastische manchet sluit netjes om de pols, zodat er geen vuil of vocht in de handschoen loopt. De handschoen is siliconenvrij en grotendeels opgebouwd uit gerecyclede materialen, wat hem een goede keuze maakt voor organisaties met concrete duurzaamheidsdoelstellingen. Let op: de voering van deze handschoen bevat natuurrubberlatex en is daardoor minder geschikt voor dragers met een latexallergie – kies in dat geval de Eco Procut of Eco Proshield.
Eco Protector bestellen bij Bowork
De Safety Jogger Eco Protector is verkrijgbaar in de maten 7 t/m 11. Bekijk ook onze overige snijbestendige werkhandschoenen of het volledige aanbod werkhandschoenen. Vanaf twee paar geldt een voordelige staffelprijs.
Specificaties
| SKU | 012960 |
|---|---|
| Merk | Safety Jogger |
| Basiskleur | Grijs |
| Kleur | Grijs blauw |
| Materiaal | Nitril coating, Polyester, Spandex |
| Eigenschappen | Geheel gecoat, Ongevoerd |
| Indicatie levertijd | 2-5 werkdagen |
Reviews
Schrijf een review